Hľadáte pokladnicu do vašej prevádzky?

Každý podnikateľ, ktorý prevádzkuje predajnú prevádzku, je podľa platnej legislatívy povinný používať pokladnicu kompatibilnú so systémom eKasa. Ak práve hľadáte vhodnú pokladnicu, prezradíme vám, čo všetko nájdete v ponuke na trhu a aj to, ako vyberať to najlepšie riešenie pre vás.

Hľadáte pokladnicu do vašej prevádzky?
Hľadáte pokladnicu do vašej prevádzky? (zdroj: unsplash.com)

Čo je to online kasa

Online kasa je elektronická registračná pokladnica s online pripojením na Finančnú správu. Tento systém prináša zjednodušenie fungovania prevádzok a odbremenenie od niektorých administratívnych úkonov. Všetky vystavené bločky sa okamžite zasielajú do systému a vy sa už o nich nemusíte starať. Pokladnicu stačí len pri uvedení do prevádzky pripojiť na internet. Moderné online kasy môžete vyberať z mnohých modelov. Hľadajte také, ktoré budú disponovať všetkými funkciami, aké budete využívať.

• Pre mnohých zákazníkov je dnes už samozrejmosťou platiť za tovar aj služby platobnou kartou. Terminál na platbu kartou okrem toho uľahčí a zrýchli aj prácu predavača na pokladni.
• Zvážte tiež, či budete chcieť využívať integrovaný skener čiarových a QR kódov, tlačiareň alebo či preferujete dotykový displej pokladnice.
• K dispozícii sú tiež riešenia pre akceptovanie stravných lístkov, možnosť evidencie pokladníkov či pripojenie na internet cez wi-fi.
• Pri výbere záleží na type prevádzky. Iné riešenie vám bude vyhovovať, ak vlastníte mobilné prevádzky, iné pre maloobchod či veľkoobchod.

Fiškálna tlačiareň

Fiškálna tlačiareň umožňuje tlač fiškálnych dokladov, ktoré obsahujú všetky zákonom dané náležitosti. Fiškálna tlačiareň môže byť súčasťou systému viacerých prepojených zariadení. Napríklad tlačiarne, platobného terminálu a zákazníckeho displeja. Toto riešenie ponúka komplexné vybavenie potrebné pre predaj v súlade s platnou legislatívou. Uľahčuje prácu s informáciami aj administráciu predaja.

Komerčný článok