Kancelárie Nivy Tower: Lukratívna adresa, ktorá povýši aj váš biznis!

Najvyššia kancelárska budova hlavného mesta ponúka naozaj veľa. Priestor na prenájom v tejto dominante Bratislavy odzrkadľuje prvotriedny štandard a núka unikátne výhľady na hlavné mesto. Nivy Tower disponuje mnohými benefitmi, ktoré vášmu podnikaniu len prospejú.

Pôsobivá štvrť Nové Nivy je mimoriadne dostupná, jej strategická poloha je doslova neopakovateľná. So svojimi 125 metrami sa nájomcovia Nivy Tower, rezidenti i samotní návštevníci môžu kochať exkluzívnym výhľadom na hlavné mesto z reštaurácie na najvyššom poschodí. Nivy Tower je jednoducho neprehliadnuteľnou súčasťou nového mestského bulváru spolu s autobusovou stanicou a nákupným centrom Stanica Nivy. Lokalita Nív patrila vždy medzi exkluzívne časti mesta, no aj vďaka Nivy Tower je dnes lukratívnejšia ako kedykoľvek predtým. Nivy Tower rozhodne má čo ponúknuť – v prvom rade je to priestor na prenájom, ktorý vašim partnerom, klientom či zákazníkom doslova vezme dych.

Kancelárie Nivy Tower: Lukratívna adresa, ktorá povýši aj váš biznis!
Kancelárie Nivy Tower: Lukratívna adresa, ktorá povýši aj váš biznis! (zdroj: komerčný článok)

30 tisíc metrov štvorcových nadštandardu

Áno, aj to sú kancelárie Nivy Tower. Budova, ktorá sa dá považovať za unikát jediný svojho druhu, má 29 kancelárskych a dve technické podlažia, dokopy disponuje 30 tisíc metrami štvorcovými kancelárií, ktoré spĺňajú tie najvyššie očakávania náročných klientov. Na prvom podlaží je situované lobby, z ktorého sa dá výťahom dostať do panoramatickej reštaurácie s úchvatným výhľadom. Nivy Tower sa pýši tiež najrýchlejšími výťahmi na Slovensku a špičkovou vybavenosťou pre cyklistov blízko centra mesta.

Kancelárie Nivy Tower: Lukratívna adresa, ktorá povýši aj váš biznis!
Kancelárie Nivy Tower: Lukratívna adresa, ktorá povýši aj váš biznis! (zdroj: komerčný článok)

Zelená budova v srdci mesta

BREEAM & WELL Certification budove, ktorá vdychuje nový život a energiu štvrti Nové Nivy, nechýba a robí z nej príjemné pracovné miesto. Ak zháňate priestor na prenájom s kanceláriami vybavenými najnovšími technickými špecifikáciami, zohľadňujúcimi ekologické štandardy, Nivy Tower je jasnou odpoveďou. Lukratívnejšie miesto pre sídlo firmy, prípadne pracovisko s množstvom benefitov, pre svoju spoločnosť v hlavnom meste asi ani nenájdete.

Komerčný článok