Zabudnite na plytvanie cennými surovinami a energiou

Nielen neustále sa meniace podmienky, kríza a vysoké náklady, ale aj plytvanie energiami a cennými surovinami vo firme môže ohroziť jej budúcnosť. Pravidelná kontrola tomu na 100 % zabrániť nedokáže. V rýchlo pracovnom tempe na ňu ani veľa času neostáva.

Zabudnite na plytvanie cennými surovinami a energiou
Zabudnite na plytvanie cennými surovinami a energiou (zdroj: unsplash.com)

Zabrániť nechceným stratám, poruchám a zjednodušiť si chod celej spoločnosti môžete aj inak. Výberom kvalitných priemyselných tesnení.

Stačí jedno dobré tesnenie

Hlavným účelom mechanického tesnenia je vytvoriť nepriepustnú bariéru medzi pracovným médiom, ktorým môže byť kvapalina alebo plyn. Práve nepozorovaní úniky takýchto látok plytvajú cennými surovinami a energiou a predstavujú nielen pre podniky veľké ekonomické straty.
pri pomalom kvapkaní vody z batérie prídete za jednu hodinu o 4 litre pitnej vody. Pri pretekajúcej toalete to môže byť za 60 minút až 25 litrov vody, čo je v prepočte na mesačné a ročné náklady niekoľko stoviek eur v ročnom vyúčtovaní nájomného.

A pritom stačí tak málo.

Vyhnete sa katastrofálnym následkom

Zachrániť vás môže včasná detekcia problému, výber a inštalácia vhodného tesnenia na konkrétne miesto. Výroba moderných tesnení je na tej najvyššej úrovni, vďaka čomu získate tú najlepšiu ochranu nielen pred zvýšenými nákladmi, ale aj škodlivými látkami.

Prienik toxických látok do okolitého priestoru z nedostatočne utesneného spoju znečisťuje vodu, vzduch, pôdu a má negatívny vplyv na ľudské zdravie, spôsobuje sociálne napätie. Nekontrolované a náhodné úniky vedú ku katastrofálnym následkom a veľkým ekonomickým stratám.

Skúste tomu vo svojej firme alebo domácnosti predísť kúpou toho najlepšieho tesnenia na trhu. Výsledok bude stáť za to!

Komerčný článok